Mikser Adler AD 4070 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Adler AD 4070 2020 rok |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4070 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Blender czarny wielokolorowy jeden rozmiar AdlerAD 4070 | 119 zł |
Adler AD 4070 AGDM-BLE-ADL-012 | 110 zł |
Blender kielichowy Adler AD 4070 | 114 zł |
BLENDER KIELICHOWY SZKLANY KRUSZY LÓD 800W DUŻY POJEMNIK - 1,5L PYSZNOŚCI | 119 zł |
Adler Blender kielichowy Adler AD 4070 (600W; kolor czarny) | 128 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →