Mikser Adler AD 4205
Zdjęcia 26 |
Adler AD 4205 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4205
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADLER EUROPE AD 4205g Mikser ręczny 300W Funkcja TURBO 5 prędkości | 61 zł |
Adler Mikser r?czny Hand Mixer - 300 W | 80 zł |
Adler AD 4205 b AGDM-MIKS-ADL-004 | 57 zł |
Mikser Adler AD 4205B | 61 zł |
Mikser ręczny ADLER AD 4205b | 62 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →