Mikser Adler AD 4201 biały
Zdjęcia 7 |
Adler AD 4201 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4201 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 4201 mikser ręczny biały/szary AD 4201g | 62 zł |
Adler Mikser ręczny Adler AD 4201 (300W; kolor biały) | 75 zł |
Mikser Ręczny Robot Kuchenny Moc 300W Adler AD4201 | 59 zł |
Mikser ręczny ADLER AD 4201g | 65 zł |
Adler AD 4201 g Mixer, 5 speed, Turbo buton, 300W, White/Green Adler ...ni | 75 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →