Wolnowar Adler AD 4496
Zdjęcia 10 |
Adler AD 4496 |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4496
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Elektryczny garnek do pasteryzacji 28 L AD 4496 | 379 zł |
Elektryczny garnek do pasteryzacji Adler AD 4496, 28 l | 519 zł |
Elektryczny garnek do pasteryzacji ADLER AD 4496 28 L | 382 zł |
Adler Electric pot/Cooker AD 4496 Stainless steel/Black, 28 L, Lid include | 483 zł |
Elektryczny garnek do pasteryzacji ADLER AD 4496 - DARMOWY PACZKOMAT OD 79 | 410 zł |
AD 4496 Elektryczny garnek do pasteryzacji 28 l | 427 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości multicookera Adler AD 4496:
- Zintegrowany kurek spustowy
PolecamyPorównaj w tabeli →