Wolnowar Adler AD 6413
Zdjęcia 11 |
Adler AD 6413 |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 6413
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Slow Cooker wolnowar wyjmowany garnek ceramiczny 58 l odporne na wys | 180 zł |
Adler Wolnowar AD 6413w 5.8l biały HKADLPAADL6413W | 141 zł |
Adler Wolnowar AD 6413w 5.8l biały 125647 | 153 zł |
Adler Wolnowar AD 6413w 5.8l biały 125647 | 146 zł |
Adler Wolnowar AD 6413r 5.8l | 142 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →