Zaparzacz Adler AD 1299 2200 W 1.5 l biały
Zdjęcia 8 |
Adler AD 1299 |
|
Specjalna wersja czajnika elektrycznego, przeznaczona dla herbaciarzy oraz miłośników naparów ziołowych, jagodowych i owocowych. Konstrukcja modelu posiada wyjmowane sito, zoptymalizowane pod kątem wygodnego i wysokiej jakości warzenia. Urządzenie gotuje wodę, a także parzy i zaparza gorący napój. Urządzenie to pozwala na pełną kontrolę nad temperaturą podgrzewania wody. Szklany czajnik elektryczny Adler AD 1299 posiada wbudowany termostat z możliwością wyboru warunków temperaturowych.
Panel ustawień pozwala wybrać dowolną z następujących opcji ogrzewania: 60, 70, 80 i 90°C. Dodatkowo znajduje się osobny przycisk pozwalający po prostu zagotować wodę do temperatury 100°C. System ogrzewania współpracuje z oświetleniem dekoracyjnym, wykorzystując pięć odcieni kolorów: zielony, niebieski, żółty, fioletowy i czerwony. Każdy odcień odpowiada określonej temperaturze ogrzewania kolby. Czajnik elektryczny wykonany jest z najlepszych materiałów. Szklaną misę uzupełnia grzejnik płytowy i pokrywka wykonana z wysokiej jakości stali spożywczej. W pokrywie znajduje się wyjmowane sitko, które pełni funkcję czajniczka. Sito nie może być instalowane, jeśli czajnik jest używany wyłącznie do gotowania lub podgrzewania wody.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kup Adler AD 1299 2200 W 1.5 l biały
Wszystkie ceny 9 →ADLER AD 1299 elektryczny czajnik elektryczny ze szkła 15 litra podświetla | 105 zł |
Adler AD 1299 AGDM-CZAJ-ADL-014 | 98 zł |
Czajnik ADLER AD 1299 | 98 zł |
Czajnik ADLER AD 1299 | 98 zł |