Kolumny głośnikowe Acoustic Energy AE1 Active
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Acoustic Energy AE1 Active |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acoustic Energy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acoustic Energy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Acoustic Energy AE1 Active
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acoustic Energy AE1 Active - Aktywne kolumny podstawkowe Piano Walnut ✦ SA | 6 690 zł |
Acoustic Energy AE1 - Głośniki podstawkowe aktywne Kolor: Orzech | 6 690 zł |
Acoustic Energy AE1 Active - Aktywne kolumny podstawkowe Piano White ✦ SAL | 5 590 zł |
Acoustic Energy AE1 - Głośniki podstawkowe aktywne Kolor: Biały | 5 590 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Acoustic Energy AE1 Active:
- Regulacja poziomu, tonów niskich i wysokich
PolecamyPorównaj w tabeli →