Monitor Acer Nitro XV282KKVbmiipruzx 28 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Acer Nitro XV282KKVbmiipruzx 28 " czarny
Przekątna:28 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:144 Hz
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Nitro XV282KKVbmiipruzx 28 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor ACER Nitro XV282KKV 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msACER Nitro XV282KKV to najnowszy monitor zapewniający wsparcie dla standardu HDMI 2.1 dzięki, któremu można wykorzystać ekstremalne możliwości komputerów oraz konsol nowej generacji. Przepustowość HDMI 2.1 to aż 48 Gbit/s, ponad 2,5x więcej niż oferowało HDMI 2.0 — dzięki temu HDMI 2.1 potrafi przesłać dźwięk i obraz w najwyższej jakości. Podziwiaj... więcejswoje gry w ulepszonym obrazie w rozdzielczości UHD 4K. Zobacz wyraźny i przejrzysty obraz oraz rzeczywiste kolory na 28-calowym wyświetlaczu IPS o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Nawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji w trybie Visual Response Boost na poziomie 1 ms gwarantuje wyraźny, nierozmywający się obraz. Electro.plZłóż skargę | 2 300 zł |
Monitor ACER Nitro XV282KKV 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msACER Nitro XV282KKV to najnowszy monitor zapewniający wsparcie dla standardu HDMI 2.1 dzięki, któremu można wykorzystać ekstremalne możliwości komputerów oraz konsol nowej generacji. Przepustowość HDMI 2.1 to aż 48 Gbit/s, ponad 2,5x więcej niż oferowało HDMI 2.0 — dzięki temu HDMI 2.1 potrafi przesłać dźwięk i obraz w najwyższej jakości. Podziwiaj... więcejswoje gry w ulepszonym obrazie w rozdzielczości UHD 4K. Zobacz wyraźny i przejrzysty obraz oraz rzeczywiste kolory na 28-calowym wyświetlaczu IPS o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Nawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji w trybie Visual Response Boost na poziomie 1 ms gwarantuje wyraźny, nierozmywający się obraz.... Avans.plZłóż skargę | 2 300 zł |
Monitor Acer Nitro XV282KKVbmiipruzx (UM.PX2EE.V01) | 3 059 zł |
Monitor ACER Nitro XV282KKV 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms UM.PX2EE.V01ACER Nitro XV282KKV to najnowszy monitor zapewniający wsparcie dla standardu HDMI 2.1 dzięki, któremu można wykorzystać ekstremalne możliwości komputerów oraz konsol nowej generacji. Przepustowość HDMI 2.1 to aż 48 Gbit/s, ponad 2,5x więcej niż oferowało HDMI 2.0 — dzięki temu HDMI 2.1 potrafi przesłać dźwięk i obraz w najwyższej jakości. Podziwiaj... więcejswoje gry w ulepszonym obrazie w rozdzielczości UHD 4K. Zobacz wyraźny i przejrzysty obraz oraz rzeczywiste kolory na 28-calowym wyświetlaczu IPS o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Nawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji w trybie Visual Response Boost na poziomie 1 ms gwarantuje wyraźny, nierozmywający się obraz.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 300 zł |
Seria Acer Nitro (gamingowe)
od 980 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 499 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12650H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 449 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 3 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 13420H, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, 2.11 kg
od 249 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: dół, 47x34x19 cm, waga 600 g
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 158 zł
miejski, do walizki, na laptopa, kieszenie: przód, 47x31.5x14 cm, waga 590 g
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 6 750 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, pojemna bateria, 2.7 kg
od 400 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, boczne, na tylnej ściance, 51x42x14 cm, waga 685 g
od 629 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 7 099 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 654 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 421 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 kg
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 800 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 11400H, 2.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.2 kg
od 1 099 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 900 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 6600H, 3.3 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen1, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, 3 kg
Wideo recenzje
CO DAJE HDMI 2.1? | Test, recenzja Acer Nitro XV282KKV z IPS, 4K i 144Hz
23 maja 202126 417 przegląd
Acer Nitro XV282K KVbmiipruzx 28" UHD IPS Gaming Monitor Review
24 maja 20213 929 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 129 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 199 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 314 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 450 zł
gamingowy, 27.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 199 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 283 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 199 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 402 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, HDR
od 1 849 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 2 485 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 899 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 518 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR