Karm dla psów ACANA Wild Coast 11.4 kg
ACANA Wild Coast 11.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Wild Coast 11.4 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Classics Wild coast per cani 97 kg 064992562120 | 251 zł |
ACANA Wild Coast Dog 9,7kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wielkość psa Każdej wielkości (2... więcej- 80 kg) Bez laktozy Tak Smak karmy Łosoś Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Każda rasa Bez konserwantów Tak Waga produktu 9,7 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Wiek zwierzęcia Dorosły Bezglutenowe Nie Bez soi Tak Forma dawkowania Stały Bez cukru Tak Białko 27% Włókna surowe 5% Zawartość tłuszczu 16% Popiół surowy 7,5% Zawartość wilgoci 12% Szerokość 360mm Długość 500mm Wysokość 120mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 287 zł |
Acana Acana Wild Coast 9,7 kg - sucha karma dla psów 9,7 kg | 233 zł |
Acana Classics Wild Coast - sucha karma dla psa 11,4kg ACA311Acana Classics Wild Coast - sucha karma dla psów oparta o białko ryb Najbardziej klasyczna z linii karm ACANA Classics, w któ... więcejrej wyróżnić można trzy "smaki": opartą o ryby - Acana Classics Wild Coast oraz dwie siostrzane, bazującą na kurczaku i indyku - Prairie Poultry , a także bogatą w jagnięcinie, wołowinę i wieprzowinę - Classic Red. Wszystkie karmy łączą te same zalety, wolne od glutenu, GMO i roślinnych koncentratów białkowych. Do tego ograniczone węglowodany do poziomu 30% i udział składników wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Sucha karma dla psów dorosłych Acana Classics Wild Coast to karma która jest bogata w mięso, na 6kg karmy, wykorzystuje się 3kg mięsa. 1/3 to świeże mięso ryb takich jak śledź, flądra czy morszczuk. 2/3 to mięso tychże ryb, ale w formie dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 255 zł |
Acana Wild Coast 11.4 kg | 237 zł |
pokaż 4 oferty
Seria ACANA СlassicsPorównaj w tabeli →
od 280 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 15 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 310 zł
sucha karma, 14.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 9.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 217 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 330 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 247 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje ACANA Wild Coast
Ceny na ACANA Wild Coast |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Coast 2 kg | od 62 zł | 13 oferty | ||
ACANA Wild Coast 6 kg | od 183 zł | 1 oferta | ||
ACANA Wild Coast 11.4 kg | od 233 zł | 9 oferty | ||
ACANA Wild Coast 17 kg | od 330 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 240 zł
sucha karma, 9.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 247 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 290 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 41%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 197 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium