Wędzisko Abu Garcia Vendetta V3 902MH Spin (1544433)
Abu Garcia Vendetta V3 902MH Spin |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Abu Garcia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Abu Garcia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Abu Garcia Vendetta V3 902MH Spin
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abu Garcia Vendetta V3 wędka spinningowa wędka spinningowa do łowienia ryb | 425 zł |
Abu Garcia Vendetta V3 Spinning Rod Czarny 2.74 m / 15-40 g 1544433 | 356 zł |
Wędka Abu Garcia Vendetta V3 | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →