1More SonoFlow (HC905)
Wideo 32Zdjęcia 13 |
1More SonoFlow |
|
Wysokiej jakości dźwięk i wygodne bezprzewodowe słuchawki nauszne o dużej autonomii, z certyfikatem Hi-Res Audio Wireless (bezstratna obsługa LDAC), technologią QuietMax Active Noise Cancellation (ANC), połączeniem kablowym i wbudowanym mikrofonem do komunikacji głosowej w sieciach komórkowych i Komunikatory internetowe. Pozycjonowany jako produkt średniej klasy 2022 skierowany do użytkowników, którzy preferują zaawansowaną technologicznie akustykę osobistą.
Charakteryzują się praktycznym wyglądem zewnętrznym i wygodną składaną konstrukcją o wadze 250 g. Na uwagę zasługuje również imponująca autonomia (50 godzin muzyki z ANC lub 70 godzin bez redukcji szumów) oraz zwiększona stabilność bezprzewodowego parowania ze źródłami (aktualne modele smartfonów, tabletów czy laptopy). Dzięki technologii ANC i dobrej pasywnej izolacji akustycznej słuchawki 1More SonoFlow pozwalają w pełni cieszyć się muzyką w hałaśliwym otoczeniu (na ulicy, w centrum handlowym, w transporcie, w samolocie itp.).
Szerokie miękkie poduszki nauszne z efektem pamięci nie powodują dyskomfortu podczas długotrwałego noszenia. Skalibrowane przetworniki dynamiczne z magnesami neodymowymi i kompozytową membraną są w stanie odtwarzać rozszerzony zakres częstotliwości (do 40 000 Hz), zapewniając nienagannie dokładne odtwarzanie utworów dowolnego popularnego gatunku. Tryb przezroczystości akustycznej pozwala komunikować się z innymi bez zdejmowania słuchawek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 1More 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 1More.
Kup 1More SonoFlow
Wszystkie ceny 32 →Słuchawki 1MORE ANC SonoFlow ANC niebieski HC306-Black | 298 zł |
1MORE Słuchawki bezprzewodowe 1MORE, ANC SonoFlow (niebieskie) | 334 zł |
1MORE Słuchawki bezprzewodowe 1MORE, ANC SonoFlow (niebieskie) | 379 zł |
1More SonoFlow ANC Nauszne Bluetooth 5.0 -srebrny | 369 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe 1More Sonoflow Se Z Anc. Model 2023 Roku | 255 zł |