Słuchawki
1More PistonBuds Pro
Wideo 15Zdjęcia 11 |
1More PistonBuds Pro |
|
Aktywna redukcja szumów. Lekka waga. Długi czas pracy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 1More 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 1More.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 1More PistonBuds Pro
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
1MORE PistonBuds Pro Earphones czarny EC302-Black | 185 zł |
1MORE Słuchawki TWS 1MORE PistonBuds Pro, ANC (czarne) | 215 zł |
1MORE Słuchawki 1MORE PistonBuds Pro (czarne) | 229 zł |
Słuchawki 1MORE PistonBuds Pro (EC302-White) | 199 zł |
Słuchawki TWS 1MORE PistonBuds Pro, ANC (czarne) | 200 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →