1More SonoFlow (HC905)
Відео 32Фото 13 |
1More SonoFlow |
|
Якісно звучать і комфортні накладні бездротові навушники закритого типу з високою автономністю, сертифікацією Hi-Res Audio Wireless (підтримка LDAC без втрат), технологією активного шумоподавлення QuietMax (ANC) можливістю кабельного підключення і вбудованим мікрофоном для голосового зв'язку в мережах сот . Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії 2022 року, призначений для користувачів, які віддають перевагу високотехнологічній персональній акустиці.
Відрізняються практичним зовнішнім дизайном та зручною складною конструкцією вагою 250 г. Також варто відзначити вражаючу автономність (50 год музики з ANC або 70 год без шумозаглушення) та підвищеною стабільністю бездротового сполучення з джерелами (актуальними моделями смартфонів, планшетів чи ноутбуків). Завдяки технології ANC та гарної пасивної шумоізоляції, навушники 1More SonoFlow дозволяють повноцінно насолодитися музикою в галасливому оточенні (на вулиці, у торговому центрі, транспорті, літаку тощо).
Широкі м'які амбушюри з ефектом пам'яті не викликають неприємних відчуттів при тривалому носінні. Відкалібровані динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами та композитною діафрагмою здатні відтворювати розширений частотний діапазон (до 40 000 Гц) для бездоганно точного відтворення треків будь-яких популярних жанрів. Режим акустичної прозорості дозволяє спілкуватися з оточуючими, не знімаючи навушників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1More 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1More.
Купити 1More SonoFlow
Усі ціни 32 →1More Sonoflow HC905-BLACK Słuchawki Bezprzewodowe Czarny 70 h | 342 zł |
1MORE Słuchawki bezprzewodowe 1MORE, ANC SonoFlow (niebieskie) | 334 zł |
1MORE Słuchawki bezprzewodowe 1MORE, ANC SonoFlow (niebieskie) | 379 zł |
1More SonoFlow ANC Nauszne Bluetooth 5.0 -srebrny | 369 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe 1More Sonoflow Se Z Anc. Model 2023 Roku | 255 zł |