Słuchawki
1More ComfoBuds 2 (ES303)
Wideo 27Zdjęcia 35 |
1More ComfoBuds 2 |
|
Długa żywotność baterii z etui, skuteczna redukcja szumów dzięki 4 mikrofonom, niewielka waga.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 1More 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 1More.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 1More ComfoBuds 2
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
1MORE Słuchawki TWS 1MORE Comfobuds 2 (czarne) | 161 zł |
1MORE Słuchawki TWS 1MORE Comfobuds 2 białe | 151 zł |
Słuchawki 1MORE Comfobuds 2 (ES303-White) | 141 zł |
Słuchawki TWS 1MORE Comfobuds 2 (czarne) | 141 zł |
Słuchawki TWS 1MORE Comfobuds 2 (czarne) | 159 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →