Słuchawki
Urbanista Copenhagen TWS (SL-BT-URST-0012)
Zdjęcia 20 |
Urbanista Copenhagen TWS |
|
Długa żywotność baterii z etui, kompaktowe rozmiary.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Urbanista 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Urbanista.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Urbanista Copenhagen TWS
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Urbanista Copenhagen True bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 52 z m | 373 zł |
URBANISTA Słuchawki bezprzewodowe URBANISTA Copenhagen Różowy | 269 zł |
Urbanista Copenhagen Sage Green True Wireless Earphones | 357 zł |
Douszne Urbanista Copenhagen Sage Green SL-BT-URST-0015 | 269 zł |
Słuchawki douszne URBANISTA Copenhagen Biały | 299 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →