Ціни на портативну колонку Tronsmart Trip
Відео 17Фото 17 | від 69 до 153 zł Порівняно легка, компактна та водонепроникна мобільна акустична система помірної потужності з бездротовим підключенням, функцією спікерфону та ємним вбудованим акумулятором. Виробником позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії 2023 року. Відрізняється гарною автономністю та практичною конструкцією міцного пластикового корпусу вагою всього 328 г. Завдяки надійному захисту від води, що відповідає стандарту IPX7, акустичну систему Tronsmart Trip можна без обмежень використовувати на прогулянках, пікніках, на березі басейнів та водойм, а також у похідно-польових умовах. . Вона стане зручним компаньйоном як на простій прогулянці, так і у повноцінному туристичному поході. Колонка обладнана енергоефективним цифровим підсилювачем, компактним активним акустичним випромінювачем п...отужністю до 10 Вт та пасивним резонатором, що надає велику глибину звучання низькочастотному діапазону. Завдяки вираженому басовому акценту, така акустика добре справляється із відтворенням сучасної популярної, електронної танцювальної музики та хіп-хопу. Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3, що стабільно працює в радіусі до 18 м, забезпечуючи надійне сполучення без розривів. Інтегрований мікрофон дозволяє використовувати колонка як спікерфон для прийому голосових дзвінків. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tronsmart 786390 Trip głośnik Bluetooth 10 W czarny | 153 zł |
Głośnik Tronsmart Trip zielony (6970232014660) | 88 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.0, wodoodporny IPX6 - cza | 89 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 80 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 105 zł |
Tronsmart Trip Głośnik Bluetooth 10 W przenośny głośnik Bluetooth 53 wodos | 99 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - nie | 89 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - sza | 89 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - cze | 89 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - cza | 69 zł |
Przenośny głośnik Bluetooth 5.3 Tronsmart Trip 10 W, wodoodporny IPX7, cza | 102 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - sza | 81 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - cze | 81 zł |
Głośnik Tronsmart Trip czerwony (6970232014684) | 81 zł |
Głośnik Tronsmart Trip pomarańczowy (6970232014677) | 88 zł |
Głośnik Tronsmart Trip zielony (6970232014660) | 98 zł |
Tronsmart Trip Przenośny głośnik Bluetooth 5.0 z wodoodpornością 10 W IPX6 | 81 zł |
Trip Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth 5.3 Wodoodporny Ipx7 10W Pomarańczowy | 81 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W cz | 140 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W zi | 108 zł |
ще 10 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!