Ceny na głośnik przenośny Tronsmart Trip
Wideo 17Zdjęcia 17 | od 69 do 153 zł Stosunkowo lekki, kompaktowy i wodoodporny mobilny system głośników o średniej mocy z połączeniem bezprzewodowym, funkcją zestawu głośnomówiącego i wbudowanym akumulatorem o dużej pojemności. Producent pozycjonuje się jako niedrogi model średniej kategorii cenowej w 2023 roku. Charakteryzuje się dobrą autonomią i praktyczną konstrukcją w postaci wytrzymałej plastikowej obudowy ważącej zaledwie 328 g. Dzięki niezawodnej ochronie przed wodą spełniającej normę IPX7, z zestawu głośnikowego Tronsmart Trip można bez ograniczeń korzystać na spacerach, piknikach, nad brzegami basenów i stawach, a także w warunkach polowych. Stanie się wygodnym towarzyszem zarówno zwykłego spaceru, jak i pełnoprawnej pieszej wycieczki. Głośnik wyposażony jest w energooszczędny wzmacniacz cyfrowy, kompaktowy aktywny...radiator akustyczny o mocy do 10 W oraz rezonator pasywny, który nadaje dużą głębię zakresowi niskich częstotliwości. Dzięki wyraźnemu akcentowi basowemu taka akustyka dobrze radzi sobie z reprodukcją współczesnej popularnej, elektronicznej muzyki tanecznej i hip-hopu. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.3 działa stabilnie w zasięgu do 18 m, zapewniając niezawodne parowanie bez zakłóceń. Zintegrowany mikrofon pozwala używać głośnika jako zestawu głośnomówiącego do odbierania połączeń głosowych. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tronsmart 786390 Trip głośnik Bluetooth 10 W czarny | 153 zł |
Głośnik Tronsmart Trip zielony (6970232014660) | 88 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.0, wodoodporny IPX6 - cza | 89 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 80 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 105 zł |
Tronsmart Trip Głośnik Bluetooth 10 W przenośny głośnik Bluetooth 53 wodos | 99 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - nie | 89 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - sza | 89 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - cze | 89 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - cza | 69 zł |
Przenośny głośnik Bluetooth 5.3 Tronsmart Trip 10 W, wodoodporny IPX7, cza | 102 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - sza | 81 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.3, wodoodporny IPX7 - cze | 81 zł |
Głośnik Tronsmart Trip czerwony (6970232014684) | 81 zł |
Głośnik Tronsmart Trip pomarańczowy (6970232014677) | 88 zł |
Tronsmart Trip Przenośny głośnik Bluetooth 5.0 z wodoodpornością 10 W IPX6 | 81 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W cz | 81 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W zi | 81 zł |
Trip Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth 5.3 Wodoodporny Ipx7 10W Pomarańczowy | 81 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W cz | 105 zł |
pokaż 4 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!