Ціни на Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)
Відео 36Фото 4 | від 1 600 до 5 400 zł Платформа: Xbox; привод DVD/Blu-ray; підтримка UltraHD (4K); Накопичувач (ГБ): 1024; Габарити (мм): 301x151x151; Вага (кг): 4.5; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xbox Series X UE 1882Xbox serii X to najszybsza i najpotężniejsza konsola w historii
Sercem konsoli Xbox Series X jest architektura Xbo... щеx Velocity
Graj w tysiące tytułów z czterech generacji konsol dzięki wstecznej kompatybilności
Wystartuj z Xbox Game Pass Ultimate i uzyskaj dostęp do ponad 100 wspaniałych gier, członkostwa EA Play Amazon.plПоскаржитись | 2 244 zł |
MICROSOFT Konsola MICROSOFT Xbox Series X CzarnyPrzedstawiamy Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Zagraj w tysiące tytułów z czte... щеrech generacji konsol — wszystkie wyglądają i działają najlepiej na Xbox Series X. Sercem konsoli Series X jest architektura Xbox Velocity łącząca dedykowany dysk SSD oraz zintegrowane oprogramowanie, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę oraz znacznie skrócony czas ładowania. Funkcja Quick Resume umożliwia płynne przełączanie się pomiędzy różnymi grami w mgnieniu oka. Poznawaj nowe, bogate światy i ciesz się grą, jak nigdy dotąd, dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej grafiki 12 teraflopów. Graj w rozdzielczości 4K z szybkością do 120 klatek na sekundę, zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym 3D i nie tylko. Rozpocznij zabawę od natychmiastoweg MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 299 zł |
MICROSOFT Xbox Series X 1TBTyp konsoli: Xbox Series Kontroler w zestawie: Tak Dysk SSD: 1000 GB Procesor: 8-rdzeniowy AMD Ryzen Zen 2 Taktowan... щеie procesora [MHz]: 3,8 GHz Karta graficzna: AMD Radeon RDNA 2 Pamięć RAM [GB]: 16 GB Rozmiar matrycy [cal]: Nie dotyczy Rodzaj karty sieciowej: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Typ napędu: Blu-ray Rodzaje odtwarzanych płyt: Blu-ray HDR: Tak Przepustowość pamięci: 10 GB — 560 GB/s, 6 GB — 336 GB/s WiFi: Tak USB: 3 x USB 3.1 Gen.1 HDMI: Tak Ethernet: Tak Bluetooth: Tak Dźwięk: Dolby TrueHD z technologia Atmos Wysokość [mm]: 301 mm Głębokość [mm]: 151 mm Szerokość [mm]: 151 mm Waga [g]: 4,45 kg Kolor: Czarny Okres gwarancji: 24 miesiace (gwarancja producenta) Neonet.plПоскаржитись | 2 399 zł |
Microsoft Xbox Series X KN-MS-387Xbox Series X Przedstawiamy Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Zagraj w tysiące... щеtytułów z czterech generacji konsol — wszystkie wyglądają i działają najlepiej na Xbox Series X. Sercem konsoli Series X jest architektura Xbox Velocity łącząca dedykowany dysk SSD oraz zintegrowane oprogramowanie, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę oraz znacznie skrócony czas ładowania. Funkcja Quick Resume umożliwia płynne przełączanie się pomiędzy różnymi grami w mgnieniu oka. Poznawaj nowe, bogate światy i ciesz się grą, jak nigdy dotąd, dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej grafiki 12 teraflopów. Graj w rozdzielczości 4K z szybkością do 120 klatek na sekundę, zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym 3D i nie tylko. Rozpocznij zabawę od natychmiastoweg Komputronik.plПоскаржитись | 2 399 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHDArchitektura Xbox Velocity daje kompletnie nowe możliwości w zakresie szybkości i wydajności dzięki przełomowemu po... щеłączeniu urządzeń sprzętowych, takich jak dedykowany dysk SSD o pojemności 1 TB i procesor, a także głębokiej integracji oprogramowania, umożliwiające budowanie bogatszych i dynamicznych, żywych światów, jakich dotąd jeszcze nie znano. Electro.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHDArchitektura Xbox Velocity daje kompletnie nowe możliwości w zakresie szybkości i wydajności dzięki przełomowemu po... щеłączeniu urządzeń sprzętowych, takich jak dedykowany dysk SSD o pojemności 1 TB i procesor, a także głębokiej integracji oprogramowania, umożliwiające budowanie bogatszych i dynamicznych, żywych światów, jakich dotąd jeszcze nie znano.... Avans.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Konsola Xbox Series X 1TBSpecyfikacja Głębokość produktu 151 mm Wysokość produktu 301 mm Waga produktu 4,5 kg Szeroko... щеść produktu 151 mm Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Fast Ethernet Wi-Fi Tak Przewodowa sieć LAN Tak Kolor produktu Czarny Maksymalna liczba obsługiwanych kontrolerów 2 Producent procesora AMD Liczba rdzeni procesora 8 Platforma Xbox Series X Procesor graficzny AMD Radeon Model procesora AMD Ryzen Zen 2 Pojemność pamięci wewnętrznej 16 GB Wydajność procesora graficznego 12 TFLOPS Taktowanie procesora 3,8 GHz Typ pamięci RAM GDDR6 Częstotliwość procesora graficznego 1825 MHz Gra wideo dołączona Nie Sterownik dołączony Gamepad Przewody HDMI Ilość wliczonych gamepadów 1 Wbudowane dekodery dzwieku Dolby TrueHD Wbudowane dekodery dzwieku DTS 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital 5.1 Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Typ HD 8K Ultra HD Zintegrowany czytnik kart Nie Pamięć wbudowana 1 TB Nośniki SSD Wbudowany dysk optyczny Tak Napęd optyczny Blu-ray Gniazdko wyjścia DC Tak Ilość portów HDMI 1 Wersja HDMI 2.1 Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3 Szerokość 380mm Długość 210mm Wysokość 295mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 327 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHD RRT-00010Architektura Xbox Velocity daje kompletnie nowe możliwości w zakresie szybkości i wydajności dzięki przełomowemu po... щеłączeniu urządzeń sprzętowych, takich jak dedykowany dysk SSD o pojemności 1 TB i procesor, a także głębokiej integracji oprogramowania, umożliwiające budowanie bogatszych i dynamicznych, żywych światów, jakich dotąd jeszcze nie znano.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Microsoft Xbox Series X 1000 GB Wi-Fi Czarny RRT-00010 | 2 766 zł |
Xbox Series X 1TB z napędemDysk (wariant):brak; OleOle.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Konsola Xbox Series X 1TB + 2 x Pad Czarny/Różowy Konsola Xbox Series X 1TB + 2 x Pad Czarny/Różowy Konsola Xbox Series X 1TB + 2 x Pad Czarny/Różowy WYDAJNOŚĆ P... щеlatforma Xbox Series X Pojemność pamięci wewnętrznej 16, Erli.plПоскаржитись | 2 388 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Video Game Console Picture - Black | 1 900 zł |
Konsola MICROSOFT Xbox Series X, 1 TBOPIS PRODUKTU:* Poznaj Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Odkryj nowe, atrakcyjn... щеe światy, korzystając z 12 teraflopów czys... EmpikПоскаржитись | 2 502 zł |
Xbox Series X 1TB z napędemDysk (wariant):brak; RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 299 zł |
Microsoft Xbox Series X 1000 GB Wi-Fi Czarny RRT-00010 | 2 785 zł |
Microsoft Xbox Series X Standard 889842640793DD | 2 212 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Konsola Czarna Xbox Series X 466981Najszybsza i najpotężniejsza konsola Xbox w historii
Prawdziwe 4K
Do 120 klatek na sekundę
8K High Dynamic Range... щеTechnologia Xbox Velocity Architecture Amazon.plПоскаржитись | 2 494 zł |
MICROSOFT Konsola Xbox Series X 1TB + Dying Light 2 Xbox OneTyp konsoli: Xbox Series Pojemność dysku: 1000 GB Kontroler w zestawie: Tak Gra w zestawie: Tak Gry w zestawie: Dyi... щеng Light 2 Xbox One Dysk SSD: 1000 GB Procesor: 8-rdzeniowy AMD Ryzen Zen 2 Taktowanie procesora [MHz]: 3,8 GHz Karta graficzna: AMD Radeon RDNA 2 Pamięć RAM [GB]: 16 GB Rozmiar matrycy [cal]: Nie dotyczy Rodzaj karty sieciowej: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Typ napędu: Blu-ray Rodzaje odtwarzanych płyt: Blu-ray HDR: Tak Przepustowość pamięci: 10 GB — 560 GB/s, 6 GB — 336 GB/s WiFi: Tak USB: 3 x USB 3.1 Gen.1 HDMI: Tak Ethernet: Tak Bluetooth: Tak Dźwięk: Dolby TrueHD z technologia Atmos Wysokość [mm]: 301 mm Głębokość Neonet.plПоскаржитись | 2 549 zł |
Microsoft Xbox Series X Console with 1TB SSD (RRT-00001) - Black | 1 680 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Video Game Console - Black | 1 996 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!