Ceny na Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)
Wideo 36Zdjęcia 4 | od 1 600 do 5 400 zł Platforma: Xbox; napęd DVD/Blu-ray; obsługa UltraHD (4K); Dysk (GB): 1024; Wymiary (mm): 301x151x151; Waga (kg): 4.5; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xbox Series X UE 1882Xbox serii X to najszybsza i najpotężniejsza konsola w historii
Sercem konsoli Xbox Series X jest architektura Xbo... więcejx Velocity
Graj w tysiące tytułów z czterech generacji konsol dzięki wstecznej kompatybilności
Wystartuj z Xbox Game Pass Ultimate i uzyskaj dostęp do ponad 100 wspaniałych gier, członkostwa EA Play Amazon.plZłóż skargę | 2 249 zł |
MICROSOFT Konsola MICROSOFT Xbox Series X CzarnyPrzedstawiamy Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Zagraj w tysiące tytułów z czte... więcejrech generacji konsol — wszystkie wyglądają i działają najlepiej na Xbox Series X. Sercem konsoli Series X jest architektura Xbox Velocity łącząca dedykowany dysk SSD oraz zintegrowane oprogramowanie, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę oraz znacznie skrócony czas ładowania. Funkcja Quick Resume umożliwia płynne przełączanie się pomiędzy różnymi grami w mgnieniu oka. Poznawaj nowe, bogate światy i ciesz się grą, jak nigdy dotąd, dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej grafiki 12 teraflopów. Graj w rozdzielczości 4K z szybkością do 120 klatek na sekundę, zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym 3D i nie tylko. Rozpocznij zabawę od natychmiastoweg MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 299 zł |
MICROSOFT Xbox Series X 1TBTyp konsoli: Xbox Series Kontroler w zestawie: Tak Dysk SSD: 1000 GB Procesor: 8-rdzeniowy AMD Ryzen Zen 2 Taktowan... więcejie procesora [MHz]: 3,8 GHz Karta graficzna: AMD Radeon RDNA 2 Pamięć RAM [GB]: 16 GB Rozmiar matrycy [cal]: Nie dotyczy Rodzaj karty sieciowej: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Typ napędu: Blu-ray Rodzaje odtwarzanych płyt: Blu-ray HDR: Tak Przepustowość pamięci: 10 GB — 560 GB/s, 6 GB — 336 GB/s WiFi: Tak USB: 3 x USB 3.1 Gen.1 HDMI: Tak Ethernet: Tak Bluetooth: Tak Dźwięk: Dolby TrueHD z technologia Atmos Wysokość [mm]: 301 mm Głębokość [mm]: 151 mm Szerokość [mm]: 151 mm Waga [g]: 4,45 kg Kolor: Czarny Okres gwarancji: 24 miesiace (gwarancja producenta) Neonet.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Microsoft Xbox Series X KN-MS-387Xbox Series X Przedstawiamy Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Zagraj w tysiące... więcejtytułów z czterech generacji konsol — wszystkie wyglądają i działają najlepiej na Xbox Series X. Sercem konsoli Series X jest architektura Xbox Velocity łącząca dedykowany dysk SSD oraz zintegrowane oprogramowanie, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę oraz znacznie skrócony czas ładowania. Funkcja Quick Resume umożliwia płynne przełączanie się pomiędzy różnymi grami w mgnieniu oka. Poznawaj nowe, bogate światy i ciesz się grą, jak nigdy dotąd, dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej grafiki 12 teraflopów. Graj w rozdzielczości 4K z szybkością do 120 klatek na sekundę, zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym 3D i nie tylko. Rozpocznij zabawę od natychmiastoweg Komputronik.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Microsoft Xbox Series X 1000 GB Wi-Fi Czarny RRT-00010 | 2 764 zł |
Xbox Series X 1TB z napędemDysk (wariant):brak; OleOle.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Konsola Xbox Series X 1TB + 2 x Pad Czarny/Różowy Konsola Xbox Series X 1TB + 2 x Pad Czarny/Różowy Konsola Xbox Series X 1TB + 2 x Pad Czarny/Różowy WYDAJNOŚĆ P... więcejlatforma Xbox Series X Pojemność pamięci wewnętrznej 16, Erli.plZłóż skargę | 2 388 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Home Console - RRT-00001 | 1 600 zł |
Konsola MICROSOFT Xbox Series X, 1 TBOPIS PRODUKTU:* Poznaj Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Odkryj nowe, atrakcyjn... więceje światy, korzystając z 12 teraflopów czys... EmpikZłóż skargę | 2 139 zł |
Xbox Series X 1TB z napędemDysk (wariant):brak; RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 299 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHD | Bezpłatny trans | 2 299 zł |
Microsoft Xbox Series X 1000 GB Wi-Fi Czarny RRT-00010 | 2 764 zł |
Microsoft Xbox Series X Standard 889842640793DD | 2 212 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Konsola Czarna Xbox Series X 466981Najszybsza i najpotężniejsza konsola Xbox w historii
Prawdziwe 4K
Do 120 klatek na sekundę
8K High Dynamic Range... więcejTechnologia Xbox Velocity Architecture Amazon.plZłóż skargę | 2 000 zł |
MICROSOFT Konsola Xbox Series X 1TB + Dying Light 2 Xbox OneTyp konsoli: Xbox Series Pojemność dysku: 1000 GB Kontroler w zestawie: Tak Gra w zestawie: Tak Gry w zestawie: Dyi... więcejng Light 2 Xbox One Dysk SSD: 1000 GB Procesor: 8-rdzeniowy AMD Ryzen Zen 2 Taktowanie procesora [MHz]: 3,8 GHz Karta graficzna: AMD Radeon RDNA 2 Pamięć RAM [GB]: 16 GB Rozmiar matrycy [cal]: Nie dotyczy Rodzaj karty sieciowej: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Typ napędu: Blu-ray Rodzaje odtwarzanych płyt: Blu-ray HDR: Tak Przepustowość pamięci: 10 GB — 560 GB/s, 6 GB — 336 GB/s WiFi: Tak USB: 3 x USB 3.1 Gen.1 HDMI: Tak Ethernet: Tak Bluetooth: Tak Dźwięk: Dolby TrueHD z technologia Atmos Wysokość [mm]: 301 mm Głębokość Neonet.plZłóż skargę | 2 549 zł |
Konsola Xbox Series X 1TB CZARNA Konsola Xbox Series X 1TB CZARNA ✅ WYDAJNOŚĆ Platforma: Xbox Series X Pojemność pamięci wewnętrznej: 16,4... więcejGB Typ pamięci RAM: GDDR6 Producent procesora: AMD Model procesora: AMD Ryzen Zen 2 Taktowanie procesora: 3,8 GHz Liczba rdzeni procesora: 8 Procesor graficzny: AMD Radeon Częstotliwość procesora graficznego: 1825 Mhz Wydajność procesora graficznego: 12 TFLOPS Jednostek obliczeniowych: 52 Kolor produktu: Czarny ✅ NOŚNIK DANYCH Nośniki: SSD Pamięć wbudowana: 1 TB Zintegrowany czytnik kart: Nie Napęd optyczny: Blu-Ray Wbudowany dysk optyczny: Tak ✅ SIEĆ Przewodowa sieć LAN: Tak Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet Wi-Fi: Tak Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth: Nie Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3 ✅ PORTY I INTERFEJSY Ilość portów HDMI: 1 Wersja HDMI: 2.1 Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3 Wyście mocy ac: Tak ✅ MULTIMEDIA Typ HD: 4K Ultra HD Obsługiwane tryby wideo: 2160p Wbudowane dekodery dzwieku: 3D Sound, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak Obsługiwane formaty audio: LPCM ✅ WAGA I ROZMIARY Szerokość produktu: 151 mm Głębokość produktu: 151 mm Wysokość produktu: 301 mm Waga produktu: 4,46 kg ✅ ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA Ilość wliczonych gamepadów: 1 Gra wideo dołączona: Nie Przewody: Prąd przemienny, HDMI Erli.plZłóż skargę | 2 055 zł |
Microsoft Xbox Series X 1 TB Console | 2 340 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Console - BRAND NEW IN HAND - SHIPS ASAP! | 2 560 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Console - Black | 2 200 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB Video Game Console - Black | 2 796 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!