Ціни на Blanco Lemis 6-IF 525108 615x500
Фото 5 | від 816 до 1 231 zł Тип монтажу: врізна накладна; врізна встик; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 650; Розміри робочої поверхні (мм): 615x500; Розміри основної чаші (мм): 538x350x190; Країна походження бренду: Німеччина; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana | 840 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis 6-IF stal szlachetna szczotkowana 525108 | 995 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana | 994 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis 6-IF stal szczotkowana z korkiem automatycznym (5 | 1 231 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 6-IF stal szcz., k.aut. 525109 | 1 154 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek AUTO) (525109) *** zamów w | 1 044 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek AUTO) (525109) *** zamów w | 1 064 zł |
BLANCO 525109 LEMIS 6-IF zlewozmywak stal szczotkowana, korek auto. | 1 109 zł |
BLANCO Zlew LEMIS 6-IF stal 525109 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 1 016 zł |
Zlewozmywak Blanco LEMIS 6-IF z korkiem aut. stal szlachetna szczotkowana | 972 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525109 Stal szczotkowana | 976 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis 6-IF stal szlachetna szczotkowana 525109 | 1 109 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525109 Stal szczotkowana | 976 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525109 Stal szczotkowana | 1 109 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis 6-IF stal szczotkowana (525108) | 1 104 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 6-IF stal szczotkowana 525108 | 1 034 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek MANUAL) (525108) *** zamów | 936 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek MANUAL) (525108) *** zamów | 954 zł |
BLANCO 525108 LEMIS 6-IF zlewozmywak stal szczotkowana | 994 zł |
ще 8 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!