Ceny na Blanco Lemis 6-IF 525108 615x500
Zdjęcia 5 | od 816 do 1 154 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; montowany na równi z blatem; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 650; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 615x500; Wymiary komory głównej (mm): 538x350x190; Kraj pochodzenia marki: Niemcy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Lemis 6-IF stal szlachetna szczotkowana 525108 | 995 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 6-IF stal szczotkowana 525108 | 1 034 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek AUTO) (525109) *** zamów w | 1 044 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek AUTO) (525109) *** zamów w | 1 064 zł |
BLANCO 525109 LEMIS 6-IF zlewozmywak stal szczotkowana, korek auto. | 1 109 zł |
BLANCO Zlew LEMIS 6-IF stal 525109 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 1 016 zł |
Zlewozmywak Blanco LEMIS 6-IF z korkiem aut. stal szlachetna szczotkowana | 972 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis 6-IF stal szlachetna szczotkowana 525109 | 1 109 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 6-IF stal szcz., k.aut. 525109 | 1 154 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek MANUAL) (525108) *** zamów | 936 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6-IF stal szczotkowana (korek MANUAL) (525108) *** zamów | 954 zł |
BLANCO 525108 LEMIS 6-IF zlewozmywak stal szczotkowana | 994 zł |
BLANCO Zlew LEMIS 6-IF stal 525108 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 916 zł |
Zlewozmywak Blanco LEMIS 6-IF stal szlachetna szczotkowana 525 108 tel. 69 | 816 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 6-IF stal szczotkowana, k.aut. 525109 *Nawet 10 R | 1 035 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 6-IF stal szczotkowana 525108 *Nawet 10 Rabatu - | 928 zł |
BLANCO Zlew LEMIS 6-IF stal 525109 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 1 016 zł |
BLANCO Zlew LEMIS 6-IF stal 525108 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 916 zł |
Blanco Lemis 6-IF Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 61,5x50 cm z korkiem a | 1 050 zł |
Blanco Lemis 6-IF Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 61,5x50 cm stalowy szc | 942 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!