Комутатор Zyxel GS2220-28
Фото 4 |
Zyxel GS2220-28 |
|
Підтримка управління через хмару NebulaFlex Pro.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel GS2220-28
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GS2220-28 24 PORT GB L2 MGD Przełącznik GS2220-28-EU0101F | 1 889 zł |
ZyXEL GS2220-28 24 port Switch EU | 1 840 zł |
ZYXEL GS2220-28 (24 porty 1GbE , 4 porty Combo SFP/RJ45) | 1 860 zł |
Zyxel Gbe L2 24 Port Czarny GS2220-28-EU0101F | 2 323 zł |
ZYXEL GS2220-28,24-port GbE L2 Switch | 1 839 zł |
Модификації Zyxel GS2220-28
Ціни на Zyxel GS2220-28 |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS2220-10 | від 868 zł | 5 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-10HP | від 1 593 zł | 9 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-28 | від 1 839 zł | 5 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-28HP | від 3 194 zł | 9 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-50 | від 2 301 zł | 7 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-50HP | від 4 212 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →