Комутатор Zyxel GS2220-10HP
Фото 4 |
Zyxel GS2220-10HP 10 GE / 2 SFP10 GE / 2 SFP, PoE 180 Вт 28 GE / 4 SFP28 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт 48 GE / 6 SFP48 GE / 6 SFP, PoE 375 Вт |
|
Підтримка управління через хмару NebulaFlex Pro.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel GS2220-10HP
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GS2220-10HP 8 PORT GB L2 POE przełącznik 14374225 | 1 689 zł |
Zyxel GS220-10HP 8xGbE L2 PoE Switch 1Y NCC Pro Pack GS2220-10HP-EU0101F N | 1 738 zł |
Zyxel GS220-10HP 8xGbE L2 PoE Switch 1Y NCC Pro Pack GS2220-10HP-EU0101F 5 | 1 738 zł |
Switch ZyXEL GS2220-10HP-EU0101 | 1 622 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Zyxel GS2220-10HP
Ціни на Zyxel GS2220-10HP |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS2220-10 | від 883 zł | 3 пропозиції | ||
Zyxel GS2220-10HP | від 1 596 zł | 8 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-28 | від 1 842 zł | 3 пропозиції | ||
Zyxel GS2220-28HP | від 3 194 zł | 8 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-50 | від 2 301 zł | 8 пропозицій | ||
Zyxel GS2220-50HP | від 3 503 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →