Switch Zyxel GS2220-28
Zdjęcia 4 |
Zyxel GS2220-28 |
|
Obsługa zarządzania chmurą NebulaFlex Pro.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zyxel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zyxel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zyxel GS2220-28
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GS2220-28 24 PORT GB L2 MGD Przełącznik GS2220-28-EU0101F | 1 889 zł |
ZyXEL GS2220-28 24 port Switch EU | 1 840 zł |
ZYXEL GS2220-28 (24 porty 1GbE , 4 porty Combo SFP/RJ45) | 1 860 zł |
Zyxel Gbe L2 24 Port Czarny GS2220-28-EU0101F | 2 323 zł |
ZYXEL GS2220-28,24-port GbE L2 Switch | 1 839 zł |
Modyfikacje Zyxel GS2220-28
Ceny na Zyxel GS2220-28 |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS2220-10 | od 868 zł | 5 oferty | ||
Zyxel GS2220-10HP | od 1 593 zł | 9 oferty | ||
Zyxel GS2220-28 | od 1 839 zł | 5 oferty | ||
Zyxel GS2220-28HP | od 3 194 zł | 9 oferty | ||
Zyxel GS2220-50 | od 2 301 zł | 7 oferty | ||
Zyxel GS2220-50HP | od 4 212 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →