Самокат Yedoo Wolfer
Відео 5Фото 3 |
Yedoo Wolfer |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yedoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yedoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yedoo Wolfer
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yedoo Wolfer hulajnoga do 120 kg z oponami pneumatycznymi 28/20 hulajnoga | 3 038 zł |
Hulajnoga Yedoo Wolfer 28/20', Czerwony | 2 899 zł |
Yedoo, Hulajnoga, Yedoo Wolfer 28/20', Zielony | 2 899 zł |
Yedoo, Hulajnoga, Yedoo Wolfer 28/20', Czarny | 2 899 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →