Самокат Yedoo Trexx
Фото 5 |
Yedoo Trexx |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yedoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yedoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yedoo Trexx
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yedoo Trexx hulajnoga dla dorosych do 130 kg z oponami pneumatycznymi 26/2 | 3 000 zł |
Yedoo Trexx Scooter Zielony 12702-green | 2 366 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Trexx, czarno-biała | 2 699 zł |
Hulajnoga Yedoo Trexx Kolor: zielony | 2 473 zł |
Yedoo Trexx Disc Scooter Zielony 12722-green | 2 650 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →