Сокира Yato YT-8001 360 мм 0.6 кг
Фото 4 |
Yato YT-8001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Yato YT-8001
Ціни на Yato YT-8001 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-8002 380 мм 0.8 кг | від 30 zł | 5 пропозицій | ||
Yato YT-8003 430 мм 1 кг | від 36 zł | 4 пропозиції | ||
Yato YT-8004 710 мм 1.3 кг | від 54 zł | 3 пропозиції | ||
Yato YT-8005 710 мм 1.4 кг | від 137 zł | 1 пропозиція | ||
Yato YT-8006 810 мм 1.6 кг | від 63 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →