Струбцина Wolfcraft SZ 50-200 Handicraft Screw Clamp 3605000 200 мм (3605000)
Фото 8 |
Wolfcraft SZ 50-200 Handicraft Screw Clamp 3605000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft SZ 50-200 Handicraft Screw Clamp 3605000 200 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wolfcraft Ścisk śrubowy modelarski Wolfcraft SZ / 50-200 mm | 50 zł |
Ścisk śrubowy modelarski Wolfcraft SZ / 50-200 mm | 62 zł |
Ścisk śrubowy modelarski Wolfcraft SZ / 50-200 mm | 55 zł |
WOLFCRAFT Ścisk stolarski śrubowy do prac modelarskich SZ 50-200 3605000 | 37 zł |
Модификації Wolfcraft SZ 50-200 Handicraft Screw Clamp 3605000
Ціни на Wolfcraft SZ 50-200 Handicraft Screw Clamp 3605000 |
---|---|---|---|---|
Wolfcraft SZ 50-100 Handicraft Screw Clamp 3607000 100 мм | від 32 zł | 4 пропозиції | ||
Wolfcraft SZ 50-150 Handicraft Screw Clamp 3606000 150 мм | від 35 zł | 3 пропозиції | ||
Wolfcraft SZ 50-200 Handicraft Screw Clamp 3605000 200 мм | від 37 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →