Всесезонна шина Windforce Mile Max 205/75 R16C 110R
Відео 5 |
Виберіть розмір шин
Windforce Mile Max 205/75 R16C 110R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce Mile Max 205/75 R16C 110R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WindForce MILE MAX - 205/75/R16 110R - E/C/71DB - opony letnie do ciężarów | 298 zł |
Windforce Mile Max (205/75 R16 110R) WI453H1 | 424 zł |
Opona Windforce 205/75R16C MILE MAX 110/108R - opony dostawcze WI453H1 | 253 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →