Посудомийна машина Whirlpool WFE 2B19 білий
Фото 8 |
Містка окремостояща автоматична посудомийна машина з шириною корпусу 60 см з удосконаленою конденсаційною сушкою, надійним інверторним електродвигуном, електронною системою управління з підтримкою 5 програм миття та зручною системою завантаження. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, але за конструкцією та функціональністю ця модель цілком може змагатися з більш дорогими машинами.
Важливою особливістю посудомийної машини Whirlpool WFE 2B19 є практична система завантаження, що складається з двох просторих завантажувальних кошиків із відсіком для приладів, здатна прийняти 13 повних комплектів посуду. Такої місткості достатньо для сім'ї чисельністю 4-7 осіб. Варто додати, що зовсім не обов'язково збирати таку кількість брудного посуду, адже система цифрового керування здатна забезпечити коректну роботу машини в режимі половинного завантаження, коли посуд розміщується лише у нижньому кошику. Ця модель гарантує гідний рівень енергоефективності, а робота аквасенсора, що відстежує рівень забруднення води, дозволяє системі управління оптимізувати водоспоживання (11 л на цикл програми ECO). Є повноцінний захист від протікання, звуковий сигнал закінчення роботи (відключається) і таймер відстрочки запуску.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WFE 2B19 білий
Zmywarka Whirlpool WFE 2B19 869991615890 | 1 699 zł |
Zmywarka Whirlpool WFE 2B19 | 1 699 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL WFE 2B19 | 1 699 zł |
Модификації Whirlpool WFE 2B19
Ціни на Whirlpool WFE 2B19 |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WFE 2B19 білий | від 1 699 zł | 5 пропозицій | ||
Whirlpool WFE 2B19 X нержавіюча сталь | від 1 799 zł | 1 пропозиція |