Зимова шина Vredestein Wintrac Pro 255/35 R19 96Y
Відео 4Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Wintrac Pro 255/35 R19 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Wintrac Pro 255/35 R19 96Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vredestein Wintrac Pro (255/35 R19 96Y) AP25535019YWPRA02 | 961 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 255/35 R19 96Y XL ) AP25535019YWPRA02 | 965 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 255/35 R19 96Y XL ) | 974 zł |
Opona Zimowa, Vredestein, Wintrac Pro 255/35R19 96Y XL | 874 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →