Наручний годинник Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620A506
Фото 10 |
Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620A506 |
|
Лімітована серія – 3000 екземплярів, створена за мотивами першого безпілотного всюдихода «Місячник» для дослідження космосу на поверхні Місяця.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vostok Europe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vostok Europe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620A506
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vostok Europe Zegarek męski YM86-620A506-OR | 3 042 zł |
Zegarek Vostok Europe Zegarek męski Vostok Lunokhod YM86-620A506 | 2 880 zł |
Vostok Europe Zegarek Lunokhod 2 YM86/620A506 (ZG-008742) 208-23-000-01112 | 3 600 zł |
Vostok Europe Lunokhod YM86-620A506 - Moliwa dostawa za darmo | 3 600 zł |
Zegarek kwarcowy VOSTOK EUROPE Lunokhod 2 YM86-620A506 | 3 740 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →