Наручний годинник Vostok Europe NH35A-620C633
Фото 3 |
Vostok Europe NH35A-620C633 |
|
Лімітована серія. Натхненням для створення годинника став апарат» місяцехід-2", який був останній з двох безпілотних апаратів відправлених на місяць Радянським Союзом.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vostok Europe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vostok Europe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vostok Europe NH35A-620C633
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek męski Vostok Europe NH35A/620C633 (ZG-015263) 208-46-000-000068-81 | 3 690 zł |
Vostok Europe Lunokhod-2 NH35A-620C633 VOSTOK NH35A-620C633 | 3 690 zł |
VOSTOK EUROPE Zegarek Męski VOSTOK EUROPE Automatic Lunokhod-2 NH35A-620C6 | 3 690 zł |
Vostok Europe Lunokhod NH35A-620C633 - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 3 690 zł |
Zegarek męski, NH35A-620C633 | 3 690 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →