Zegarek Vostok Europe NH35A-620C633
Zdjęcia 3 |
Vostok Europe NH35A-620C633 |
|
Edycja limitowana. Zegarek został zainspirowany Lunokhod 2, który był ostatnim z dwóch bezzałogowych pojazdów wysłanych na Księżyc przez Związek Radziecki.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vostok Europe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vostok Europe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vostok Europe NH35A-620C633
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek męski Vostok Europe NH35A/620C633 (ZG-015263) 208-46-000-000068-81 | 3 690 zł |
Vostok Europe Lunokhod-2 NH35A-620C633 VOSTOK NH35A-620C633 | 3 690 zł |
VOSTOK EUROPE Zegarek Męski VOSTOK EUROPE Automatic Lunokhod-2 NH35A-620C6 | 3 690 zł |
Vostok Europe Lunokhod NH35A-620C633 - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 3 690 zł |
Zegarek męski, NH35A-620C633 | 3 690 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →