Zegarek Vostok Europe NH35A-571C607
Zdjęcia 6 |
Vostok Europe NH35A-571C607 |
|
Edycja limitowana - 3000 egzemplarzy. Model powstał na cześć okrętu podwodnego SSN-571, który był pierwszym na świecie atomowym okrętem podwodnym.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vostok Europe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vostok Europe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vostok Europe NH35A-571C607
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Vostok Europe Męski Zegarek Vostok Europe NH35A-571C607 SSN 571 Nu | 3 014 zł |
Vostok Europe Zegarek męski Nuclear Submarine SSN571 NH35A/571C607 (ZG-014 | 3 550 zł |
VOSTOK EUROPE Zegarek Męski VOSTOK EUROPE SSN 571 Nuclear Submarine NH35A- | 3 550 zł |
Vostok Europe Nuclear Submarine NH35A-571C607 - Moliwa dostawa za darmo | 3 550 zł |
Męskie Vostok Europe SSN 571 Nuclear Submarine Automatic NH35A-571C607 - z | 3 550 zł |
Zegarek Vostok Europe NH35A-571C607S SSN 571 Nuclear Submarine Automatic - | 3 550 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →