Zegarek Vostok Europe Rocket N-1 NH35A-225B616
Zdjęcia 11 |
Vostok Europe Rocket N-1 NH35A-225B616 |
|
Edycja limitowana - 3000 egzemplarzy. Seria powstała na cześć superciężkiej rakiety N1, przeznaczonej do wystrzelenia sowieckich kosmonautów na Księżyc, Marsa i Wenus.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vostok Europe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vostok Europe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vostok Europe Rocket N-1 NH35A-225B616
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Vostok Europe Zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Automatic NH35A-225 | 1 344 zł |
VOSTOK EUROPE Zegarek Męski VOSTOK EUROPE Rocket N-1 NH35A-225B616 B | 2 400 zł |
Vostok Europe Zegarek męski Rocket N-1 NH35A/225B616 (ZG-014518) 208-46-00 | 1 680 zł |
Vostok Europe N-1 Rocket NH35A-225B616 - Kupuj tylko oryginalne produkty w | 1 870 zł |
Vostok Europe, zegarek męski, Rocket N1 NH35A-225B616 | 1 764 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →