Zegarek Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620A506
Zdjęcia 10 |
Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620A506 |
|
Edycja limitowana - 3000 egzemplarzy, stworzona na bazie pierwszego bezzałogowego pojazdu terenowego "Lunochod" do eksploracji kosmosu na powierzchni Księżyca.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vostok Europe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vostok Europe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620A506
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vostok Europe Zegarek męski YM86-620A506-OR | 3 042 zł |
Zegarek Vostok Europe Zegarek męski Vostok Lunokhod YM86-620A506 | 2 880 zł |
Vostok Europe Zegarek Lunokhod 2 YM86/620A506 (ZG-008742) 208-23-000-01112 | 3 600 zł |
Vostok Europe Lunokhod YM86-620A506 - Moliwa dostawa za darmo | 3 600 zł |
Zegarek kwarcowy VOSTOK EUROPE Lunokhod 2 YM86-620A506 | 3 740 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →