SSD Verbatim My External 69285 512 ГБ
Verbatim 69285 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Verbatim My External 69285
Ціни на Verbatim My External 69285 |
---|---|---|---|---|
Verbatim My External 69283 128 ГБ | від 126 zł | 2 пропозиції | ||
Verbatim My External 69284 256 ГБ | від 237 zł | 1 пропозиція | ||
Verbatim My External 69285 512 ГБ | від 216 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →