Смартфон UleFone Armor X8 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 29Фото 16 |
Недорогий «захищений смартфон», сертифікований згідно з вимогами стандартів IP68, IP69K і MIL-STD-810G. Тобто він не боїться пилу і вологи, гарячих водяних струменів під тиском, ударів і сдавливаний. Броньований «панцир» смартфона ховає «начинку» базового рівня — восьмиядерний чипсет MediaTek Helio A25, якому акомпанують 4/64 ГБ пам'яті. На випадок нестачі вільного місця на внутрішньому носії передбачена підтримка карт пам'яті microSD до 256 ГБ включно (флешка встановлюється на місце однієї з SIM).
5.7-дюймовий екран UleFone Armor X8 транслює зображення в максимальному дозволі HD+ (1440х720 пікселів). Також в сильні сторони апарата потрібно записати очиповку NFC-модулем і до трьох тижнів автономності в режимі очікування на одному заряді потужною акумуляторної батареї ємністю 5080 мАгод. Фотографує смартфон на цілком буденну потрійну камери з тилу і 8 МП фронталку. До того ж на заднику мобільного пристрою розмістилася майданчик дактилоскопічного сканера для розблокування по малюнку відбитка пальця.
Купити UleFone Armor X8 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 13 →Ulefone Armor X8 Dual SIM 64GB 4GB RAM Black UF-AX8/BK | 689 zł |
ULEFONE Smartfon ULEFONE Armor X8 4/64GB Pomarańczowy Czarno-pomarańczowyUlefone Armor X8 przeszedł najbardziej rygorystyczne i najtrudniejsze testy (Ip68/Ip69K/Mil MediaMarkt.plПоскаржитись | 537 zł |
Smartfon Ulefone Armor X8 (black) GS-T-ULFN-0046Armor X8 Trwałość w praktyce i elegancja w designie. Udowodniona wytrzymałość Ulefone Armor X8 został poddany najbardziej ryg... щеorystycznym i trudnym testom (IP68/IP69K/MIL Komputronik.plПоскаржитись | 534 zł |
Smartfon ULEFONE Armor X8 4/64GB 5.7" Czarny UF-AX8 BKOtwórz się na nowe przygody razem z wytrzymałym uleFone Armor X8. Został on bowiem wyposażony w szereg przydatnych funkcji or... щеaz w stopnie ochrony takie jak: IP68, IP69K, MIL-STD-810G. Dzięki temu żadne warunki pogodowe nie będą mu straszne. Kolejnym atutem smartfona to ponadprzeciętne podzespoły, za ich pomocą wykonasz już każdą czynność płynnie i bez dodatkowych zmartwień. Ciekawe treści wyświetlisz na dużym ekranie 5,7 cala, który jest wspomagany przez matrycę IPS. Korzystaj, a o energie zadba bateria o pojemności 5080 mAh. Electro.plПоскаржитись | 540 zł |
Smartfon Ulefone Armor X8 Pro, LTE, 4/64 GB, czarnyStopień ochrony IP68/IP69K Ulefone Armor X8 przeszedł najbardziej rygorystyczne i najtrudniejsze testy (IP68/IP69K/MIL EmpikПоскаржитись | 628 zł |