Антена для роутера Ubiquiti AirPrism AP-5AC-90-HD
Ubiquiti AirPrism AP-5AC-90-HD |
|
Дана модель була розроблена для використання з точками доступу серії Rocket 5ac PRISM.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirPrism AP-5AC-90-HD
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Antena UBIQUITI AP-5AC-90-HD | 1 823 zł |
Ubiquiti, AP-5AC-90-HD, Antena sektorowa, airPRISM, 5GHz, 22dBi | 2 052 zł |
Ubiquiti (AP-5AC-90-HD) 5GHz AC Sector, 90 Deg High Density | 1 876 zł |
UBIQUITI AIRPRISM-5AC-90-HD | 1 823 zł |
Techly "3x30" AP-5AC-90-HD, 5GHz | 1 739 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →