Велосипед Trek Procaliber 9.5 2024 frame XL
Фото 15 |
Trek Procaliber 9.5 2024 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trek Procaliber 9.5 2024 frame XL
Ціни на Trek Procaliber 9.5 2024 frame XL |
---|---|---|---|---|
Trek Procaliber 9.5 2024 frame L | від 9 399 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Procaliber 9.5 2024 frame M | від 9 399 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Procaliber 9.5 2024 frame M/L | від 9 399 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Procaliber 9.5 2024 frame S | від 8 599 zł | 2 пропозиції | ||
Trek Procaliber 9.5 2024 frame XL | від 9 399 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Procaliber 9.5 2024 frame XXL | від 8 599 zł | 1 пропозиція |