Літня шина Toyo Proxes R888 205/40 R17 84W Seal
Відео 20Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes R888 205/40 R17 84W Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes R888 205/40 R17 84W Seal
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toyo Proxes R888 (205/40 R17 84W) 2350401 | 979 zł |
Opona Toyo 205/40 ZR17 PROXES R888R 84W XL - opony 39681 | 963 zł |
Toyo Proxes R888 ( 205/40 ZR17 84W XL SG ) 2350401 | 986 zł |
Toyo Proxes R888 ( 205/40 ZR17 84W XL SG ) | 998 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо