Зимова шина Toyo Observe S944 215/45 R16 90H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Observe S944 215/45 R16 90H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Observe S944 215/45 R16 90H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
215/45Hr16 Toyo Tl Observe S944 Xl Neu 90H E 4981910532453 | 594 zł |
Opona Toyo 215/45R16 OBSERVE S944 90H XL - opony zimowe 38551 | 444 zł |
Toyo Observe S944 (215/45 R16 90H) 3855100 | 460 zł |
Toyo Observe S944 ( 215/45 R16 90H XL ) 3855100 | 463 zł |
Toyo Observe S944 ( 215/45 R16 90H XL ) | 468 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →