Жорсткий диск Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB090N 900 ГБ AL15SEB090N
Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB090N 900 ГБ AL15SEB090N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB090N
Ціни на Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB090N |
---|---|---|---|---|
Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB060N 600 ГБ | від 760 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB090N 900 ГБ AL15SEB090N | від 1 114 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB120N 1.2 ТБ | від 1 067 zł | 3 пропозиції | ||
Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB18EQ 1.8 ТБ | від 1 715 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba AL15SE Series 2.5" AL15SEB24EQ 2.4 ТБ | від 2 105 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →