Витяжка Toflesz OK-6 Fala 90 700
Toflesz OK-6 Fala 90 700 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-6 Fala 90 700
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap przyścienny Toflesz OK-6 Fala 90 czarny 700 m3/h | 1 619 zł |
Okap kominowy TOFLESZ OK-6 Fala 90 biały | 1 619 zł |
Okap naścienny TOFLESZ Fala 90 cm Biały (700 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Płać m | 1 619 zł |
FALA BIAłY 90 CM * DOSTAWA GRATIS! * DOSTĘPNY OD RĘKI! | 1 619 zł |
Okap przyścienny Toflesz OK-6 Fala 90 biały 700 m3/h | 1 619 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →