Контактний гриль Tefal Ultracompact GC3050 нержавіюча сталь (GC305012)
Відео 1Фото 8 |
Tefal Ultracompact GC3050 |
|
Електрогриль компанії Tefal можна віднести до рішень середнього класу. Модель представляє лінійку Ultra Compact і позиціонується в якості компактного (розміри 20x36x35 см) приладу для приготування стейків і не тільки. Тут запропоновано 3 температурних режиму роботи. Відповідно мінімальний підійде для готування овочів і риби, середній — для сендвічів, а максимальний — для м'яса і сосисок.
Крім цього контактний гриль Tefal Ultracompact GC 3050 передбачає різні сценарії використання, оскільки крім роботи в закритому вигляді він відкривається на 180 градусів і фактично трансформується в барбекю з двома робочими поверхнями 30х20 см кожна. У комплект поставки з моделлю входять дві рифлені пластини, які мають антипригарне покриття і дозволяють готувати з мінімальною кількістю масла (або взагалі без нього). Панелі є знімними, що спрощує процедуру догляду. До того ж і їх, і піддон для жиру допускається очищати від забруднень в посудомийній машині. Органи управління моделі досить лаконічні, але наявні кнопки і поворотний перемикач доповнений інформативним індикатором приготування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Ultracompact GC3050 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Tefal Ultra Compact Classic Grill Elektryczny Srebrny 38 x 21 x 38 cm GC30 | 399 zł |
Grill elektryczny TEFAL ULTRACOMPACT 600 GC3050 | 399 zł |
Grill elektryczny TEFAL Compact GC3050 | 399 zł |
No name Grill elektryczny TEFAL UltraCompact GC305012, 2000 W, stal nierdz | 486 zł |
Grill elektryczny Tefal GC3050 | 398 zł |
- Відсік для зберігання шнура