Блендер Tefal Infiny Force HB943838 чорний
Фото 10 |
Tefal Infiny Force HB943838 2020 рікInfiny Force |
|
Належить до моделей сімейства Infiny Force 2020-го року, продукти якого відрізняється підвищеною потужністю і оснащені додатковою довговічною металевою насадкою-ніжкою, виготовленої з якісної нержавіючої хромонікелевої сталі. Вбудовані гострі ножі з технологією Powelix Life мають титанове покриття, спеціальну форму та збільшену поверхню для захоплення більшої кількості продуктів і підвищеної швидкості подрібнення.
Напівкругла форма нижньої частини ніжки запобігає розбризкуванню інгредієнтів під час роботи, зберігаючи чистоту робочої поверхні стін кухні. Крім цього, сталева ніжка дозволяє обробляти гарячі і киплячі продукти прямо в процесі теплової обробки (наприклад, швидко подрібнювати інгредієнти супу пюре прямо в каструлі). Занурювальний блендер Tefal HB 943 комплектується пластиковими чашею для подрібнення ємністю 500 мл, великим мірним стаканом з розміткою (800 мл) і віночком з нержавіючої сталі для збивання. Значний крутний момент для ефективної роботи створює моторний блок з двигуном постійного струму потужністю 1000 Вт і технологію плавного регулювання швидкості обертання. Всі компоненти блендера, крім моторного блока, можна мити в автоматичній посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Infiny Force HB943838 чорний
Tefal InfinyForce HB943838 blender ręczny 3 w 1 1000 W 08 l czarny | 402 zł |
Blender TEFAL HB943838 Infiny Force | 260 zł |
Blender TEFAL HB943838 Infiny Force | 259 zł |
Czarny blender Infiny Force – Tefal | 369 zł |