Мангал / барбекю Teesa BBQ 1000
Фото 10 |
Teesa BBQ 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teesa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teesa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teesa BBQ 1000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KAMPMARKET Teesa BBQ-1000 grill gazowy przenośny - składany KAMPMARKET | 476 zł |
TEESA GRILL GAZOWY BBQ 1000- 1 PALNIK/ SKŁADANY - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 442 zł |
Teesa BBQ-1000 grill gazowy przenośny - składany (1LL) | 546 zł |
Przenośny grill gazowy Tessa BBQ 1000 | 496 zł |
Teesa TSA0150 BBQ 1000 | 527 zł |