Рюкзак Targus Work+ Convertible Daypack 15.6 21 л (TBB609GL)
Відео 1Фото 19 |
Targus Work+ Convertible Daypack 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus Work+ Convertible Daypack 15.6 21 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak na laptopa TARGUS Work+ Convertible 15-16 cali Czarny | 449 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Work+ Convertible 15-16 cali Czarny TBB609GL | 449 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Targus Work Convertible Tote Backpack 15.6 - PACZKOM | 443 zł |
Targus Work Convertible Tote Backpack 15.6" - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki | 449 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →