NAS-сервер Synology RackStation RS422+ ОЗП 2 ГБ
Відео 7Фото 6 |
Synology RackStation RS422+ ОЗП 2 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Synology RackStation RS422+ ОЗП 2 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Synology Czterordzeniowy procesor NAS 14 GHz - RS422 stacja stojakowa czar | 3 129 zł |
Synology RackStation RS422+ - Serwer NAS | 3 301 zł |
Synology RS422+ NET-NAS-SYN-264 | 3 229 zł |
Synology RackStation RS422+ Czarny | 3 299 zł |
Synology RackStation RS422+ RS422+ RS422+ | 3 631 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →